ХОВ САУ

Херсонське обласне відділення Соціологічної асоціації України

Річний звіт ХОВ САУ за 2013 г.

Річний звіт ХОВ САУ за 2014 г.

Річний звіт ХОВ САУ за 2015 г.

Річний звіт ХОВ САУ за 2016 г.

Річний звіт ХОВ САУ за 2017 г.

Річний звіт ХОВ САУ за 2018 г.

Річний звіт ХОВ САУ за 2019-2020 гг

Річний звіт ХОВ САУ за 2021 г.

Річний звіт ХОВ САУ за 2022 г.

 

Громадська організація “Херсонське обласне відділення Соціологічної асоціації України” є громадською організацією, яка об’єднує фахівців, діяльність яких прямо або опосередковано пов’язана з соціологічною наукою та соціальними дослідженнями. Заснована організація у 2004 році за ініціативи відомого соціолога Володимира Коробова.  

Метою Організації є сприяння розвитку соціології та формуванню соціологічної культури в Україні, сприяння підвищенню професійного рівня соціальних досліджень. Особливістю ХОВ САУ є міждисциплінарний характер її діяльності. Одна з задач організації – сприяння розвитку міжгалузевих зв’язків соціологічної науки з такими видами діяльності як документальний театр, музейна справа та краєзнавство, захист навколишнього середовища, туризм, підтримка ініціатив, що сприяють розвитку демократії. 

ХОВ САУ займається проведенням соціологічних досліджень (за власної ініціативи та на замовлення інших організацій), створенням документальних вистав, реалізацією просвітницьких проектів тощо. При ХОВ САУ працює Соціологічна група «Взаємодія» та театральна група Kherson Theatre Lab (https://cmitotem.wixsite.com/totemlab). Про учасників та учасниць організації, різні напрямки нашої діяльності та реалізовані нами проекти ви можете прочитати у наших щорічних звітах. 

 

photo_2023-11-10 16.18.07